додому ПОЛІТИКА Помічнику Генсека ООН з прав людини “перекрили” переліт до Криму

Помічнику Генсека ООН з прав людини “перекрили” переліт до Криму

60

Помічник Генерального секретаря ООН з прав людини хорватський політик Іван Шимонович не зможе поїхати до Криму. Про це повідомив прес-секретар глави ООН Стефан Дужаррик.

1Головна причина неуспішності місії Шимоновича в тому, що сімферопольський аеропорт не приймає рейси з інших регіонів України.

“Той факт, що аеропорт, як ми розуміємо, не приймає ніякі літаки, окрім як з Росії, не дозволяє йому відправитися до Криму з Києва” , – сказав Дужаррик.

Він додав, що Департамент ООН з питань безпеки уважно вивчає ситуацію на місці і робить все, щоб забезпечити безпеку помічника генсека.

Нагадаємо, що Іван Шимонович прибув до України 10 березня для того, щоб познайомитися ситуацією в області прав людини, особливо серед національних меншин, і знайти способи запобігти подальшим порушення.

Шимонович в рамках своєї місії вже провів зустрічі в Харкові та Києві, а от візит до Сімферополя здійснити не вдалось.

Як повідомлялося раніше, 11 березня в Міжнародному аеропорту «Сімферополь» з невідомих причин були скасовані усі рейси, окрім з/до Москви.

Станом на 12 березня, в сімферопольському аеропорту крім київських рейсів скасовано ще й стамбульські. За розкладом літають тільки літаки сполученням Сімферополь – Москва – Сімферополь.

Нагадаємо також, що раніше спеціального посланника генерального секретаря ООН Роберта Сері, який приїхав з місією до Криму, захопили невідомі озброєні особи, і фактично змусили покинути Крим. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я