Домой Экономика Пенсійному фонду бракує 80 мільярдів гривень на виплату пенсій — Розенко

Пенсійному фонду бракує 80 мільярдів гривень на виплату пенсій — Розенко

129

Київ. 27 березня 2015 року (Економічна правда). Пенсійному фонду бракує 80 млрд гривень для виплат пенсій у тих розмірах, які наразі існують

Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко в ефірі Першого національного, цитує його прес-служба уряду.

«Якщо говорити прямо — він (Пенсійний фонд) банкрут, і без допомоги держави ця фінансова інституція просто б не існувала», — зазначив урядовець.

Розенко наголосив, що основним ресурсом наповнення бюджету Пенсійного фонду наразі є детінізація заробітних плат.

-ads-

Окрім того, міністр зауважив, що вдалося відійти від ключової вимоги МВФ щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду за рахунок підвищення пенсійного віку до 65 років.

«Переговори з МВФ були дуже важкими і в першому варіанті меморандуму МВФ вимагав підвищити пенсійний вік до 65 років, але завдяки нашій спільній позиції вдалося від цієї ключової вимоги відійти», — розповів Розенко.

«Чи доведеться знову повертатися до питання підвищення пенсійного віку залежить від того, наскільки швидко ми зможемо вивести зарплати з тіні, наскільки швидко дасть економіка ресурс. 200 млрд гривень щороку виплачується в тіньовому секторі, з яких не платиться жодних внесків . На сьогодні — це основний ресурс Пенсійного фонду», — підсумував він.

Предыдущая статьяУкраинские левые активисты сорвали провокацию «красных путинистов» на Всемирном социальном форуме в Тунисе
Следующая статьяШкіряк оголосив тотальну люстрацію в ДСНС: вчора звільнили вже 300 співробітників

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь