додому ПОЛІТИКА Парад нацизму, російської крадіжки та цинізму 

Парад нацизму, російської крадіжки та цинізму 

233

Парад на красній площі 9 травня чекали виключно з точки зору можливих погроз путіна про війну, мобілізацію, ядерний удар. Але, як то кажуть, «диявол криється в дрібницях», які, споглядаючи на парад, просто вражають: а саме крадіжка на показ, прояви нацизму та дії латентних партизанів у кремлі.

По-перше, про крадіжку. Вже не перший рік росіянам розповідають, що їхня пісня «вставай страна агромная» – це вкрадена в українців ідея та мелодія пісні «Повстань, народе мій!» Пісня народилася значно раніше – 1919 року у лавах криворізьких повстанців Української Народної Республіки. І саме з вкраденої пісні розпочинається парад у 2022 році!

Це проблема всієї країни, яка не може створити нове, своє, вона краде і використовує вкрадене. Після широкомасштабної агресії росіїпроти України ця пісня набула нового значення, тому для українців вона і звучить по-новому і про інше – про спротив російському окупанту.

По-друге, про прояв нацизму. У своїй промовіпутін нагадав про те, хто зараз вбиває українців: «Сьогодні наші бійці різних національностей разом у бою прикривають від куль і уламків один одного». У тім то йріч, що в бій карлик відправляє етноси, що і так вимирають, а на парад – виключно людей слов’янської зовнішності.

Придивіться до «парадних»облич. Дехто з них можливо і був вже в Україні та тримає в окровлених руках зброю, але ми не бачимо бурят. Ми не бачимо військових 64-ї мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії РФ, яких вже визнали військовими злочинцями, на чиїх руках кров мешканців Бучі. Тому що за останньою інформацією бригада, що отримала від путіна звання «гвардійської», була повністю знищена в Україні.

Де всі ці обличчя? Чому їх немає на параді? Де взагалі представники інших національностей, про які говорить головний нацист росії? Ви їх не знайдете, тому що кремль влаштував етноцид як в Україні, так і в росії.

По-третє: про партизанів. Під час підготовки до параду якийсь партизан зробив розмітку жовтими і блакитними смугами.

Це неабияка диверсія, але в іншому випадку за це хтось обов’язково був би покараний.

І на останок. Верх цинізму, який демонструє кремль, цього разу був знов продемонстрований на весь світ. Наприкінці параду путін поклав квіти містам-героям, серед яких Київ і Одеса. Міста, які зараз російські війська бомблять, де гинуть українці. Міста, які готуються до оборони проти російського агресора.

Олександр БЕККЕР, кореспондент АрміяInform

Джерело: ArmyInform

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я