додому ПОЛІТИКА Німеччина закликала Україну забезпечити право громадян на мирний протест

Німеччина закликала Україну забезпечити право громадян на мирний протест

69
versii.if.ua
versii.if.ua

Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле закликає всі держоргани України забезпечити право громадян на мирний протест і свободу висловлення думки.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ Німеччини з посиланням на його заяву під час перебування із візитом у Мадриді (Іспанія) 9 грудня.

“Свобода думки і зборів громадян повинні бути захищені всіма державними органами. Протести не повинні використовуватися як виправдання для застосування насильства”, – сказав Вестервелле.

При цьому він вважає, що демонстрації в минулі вихідні (7-8 грудня) у черговий раз продемонстрували прагнення українців рухатися в бік Європи.

На його думку, застосування сили, погроз або насильства може негативно позначитися на майбутньому відносин України з Європейським Союзом, і особливо на євроінтеграції.

Крім цього він підкреслює, що застосування кримінально-процесуального законодавства не є правильним інструментом для знаходження необхідного рішення.
Раніше Вестервелле, перебуваючи в Україні 4-5 грудня, констатував про зацікавленість ЄС у подальшому розвитку тісних відносин з Україною.

Також він заявив, що основним критерієм оцінки головування України в Організації з безпеки і співробітництва в Європі в 2013 році повинна бути ступінь дотримання країною прав людини.

Українська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я