додому ПОЛІТИКА Невід’ємною частиною роботи кожного патрульного поліцейського буде спеціальна відеокамера, – Арсен Аваков

Невід’ємною частиною роботи кожного патрульного поліцейського буде спеціальна відеокамера, – Арсен Аваков

108

Київ. 06 травня 2015 року (ПолітКом). «Урок від влади» для курсантів Національної академії внутрішніх справ України сьогодні провели Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і його Перший заступник Ека Згуладзе. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС (Міністерства внутрішній справ).

На початку зустрічі очільник МВС представив майбутній патрульним поліцейським новітній спеціальний прилад, який стане невід’ємною частиною в роботі кожного поліцейського.

«Це відеокамера, яка буде у кожного з вас на грудях. Її використовують американські поліцейські. Пристрій автоматично чіпляється на форму, а коли ви сіли в машину – відеокамера переключається в автомобільний формат. Ви зможете фіксувати будь-які розмови та дії з людиною, з якою спілкуєтеся. Для цього у нас будуть усі підстави, які прописані у новому Законі «Про національну поліцію», – наголосив Арсен Аваков.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я