додому Блоги НАЇЗД НА БІЗНЕС ПІД ЧАС ВІЙНИ

НАЇЗД НА БІЗНЕС ПІД ЧАС ВІЙНИ

17

Весь час від початку будівництва нашого ЖК на Драгоманова 31 – це суцільна боротьба. Спочатку – за те, щоб перетворити закинутий будмайдачник на цивілізоване будівництво. Потім – численні нападки псевдоактивістів, керованих місцевими бандитами, а потім і зграєю правоохоронців які вперто бачили там свій «інтерес».

Зрештою – війна. Кілька останніх місяців ми відновили роботи на будмайданчиках, створили робочі місця, наздоганяємо графік будівництва в екстремально важких економічних умовах. Але, здається цього лише й чекали прокурорські чмоні, що повилазили з евакуації і одразу взялися «колядувати».

Багато розуму не потрібно: відкопати нікчемну кримінальну справу 2020 року, поукатувати трохи суд , і ось вона – «омріяна» зупинка будівництва і арешт земельної ділянки.

Я розцінюю це як чергову спробу вимагання хабаря (ну дуже їм хочеться квартиру в цьому ЖК). Як і раніше – безуспішно. В нас повністю законне будівництво, кожен документ є чинним і знаходиться у відкритому доступі. Це позиція Ковальська і принцип якого завжди притримуємося. Ми в черговий раз доведемо свою правоту в судах, але питання – скільки можна це терпіти?

Взагалі, наїзди на бізнес під час війни – це диверсійно-підривна діяльність з боку правоохоронців, які утримуються за наші з вами податки, а потім ще й за «бонусами» приходять.

Гидко!

Автор: Сергій ПИЛИПЕНКО

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я