додому Соціум Надії більше немає

Надії більше немає

336

Олексій ЖМЕРЕНЕЦКИЙ

Можна скільки завгодно засуджувати терористичну риторику Савченко, проте більшість українського суспільства реально ненавидить владу і аплодуватиме фізичній ліквідації політиків. Це потужна соціальна бомба, якою рано чи пізно скористаються бажаючі підірвати Україну з середини – зовнішні вороги, щирі знедолені патріоти, божевільні – байдуже хто.

Чи є причини у людей ненавидіти політиків?

Сьогодні відповідно до стандартів бідності ООН для Центральної і Східної Європи 80% українців знаходяться за межею бідності.

Згідно даних Gallup близько половини жителів України (46%) відповіли, що часом їм не вистачає грошей на харчування та задоволення базових потреб.

Влада, тим часом, обіцяє 3% зростання ВВП у 2018 році, такі ж самі 3%, якими вона хвалилася у 2017, а значить у біднішої половини українців з’явиться додаткових 3-6 євро в місяць – тобто додаткових 20 центів на день.

За даними Bloomberg із 2015 по 2017 рік з України виїхало більше 1,5 мільйону працівників.

Але найгірше – це те що українці втратили надію. За результатами дослідження Фонду «Демократичні ініціативи» 77% опитаних не назвали жодної успішної реформи за останні роки, а понад 40% вважають, що взагалі нічого не зроблено.

За даними КМІС чверть населення НЕ вірить, що країна коли небудь встане на ноги, а 40% думають, що це може статися не раніше 10-15 років.

Антирейтинг Верховної Ради, Уряду, Президента, Суду, Прокуратури та інших органів досяг історичного мінімуму. Людей, які не довіряють усім інститутам влади вже 60-80% населення.

Рівень сприйняття корупції лише зріс з часів Майдану, на екранах телевізорів все ті ж нахабні крадії в залі парламенту, жодних посадок а лише звільнення та розвал кримінальних справ усіх одіозних підозрюваних.

Якщо найближчим часом не буде помітних населенню змін то буде справжній ба-бах…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я