додому ПОЛІТИКА Кравчук вважає, що відставка уряду та імпічмент Україні не потрібні

Кравчук вважає, що відставка уряду та імпічмент Україні не потрібні

121

Перший Президент України Леонід Кравчук вважає, що Віктор Янукович повинен працювати на посаді президента до 2015-го, а для відставки уряду у повному складі немає жодних причин.

389501
Фото: Леонід Кравчук (zhyrnalist.blogspot.com)

“Аби мене запитали, я б йому (Януковичу – “24”) не порадив іти на дострокові вибори, і не тому, що я якось особливо ставлюсь до Президентів, в тому числі і до Януковича, а тому, що дострокові вибори Президента не пом’якшили б ситуацію, а загострили б її до найвищих меж. Сьогодні, аби розпочати вибори, причому позаконституційні, дострокові, потрібно, щоб це рішення прийняла ВР. Вона його ніколи не прийме. Але ж і потреби у цьому немає ніякої”, – сказав Леонід Кравчук сьогодні на пресс-конференції.

Тому говорити, що Янукович обраний нелегітимно, жодної підстави немає, а раз він обраний легітимно, то має працювати до 2015 року.

На думку Кравчука, сьогодні немає реальних підстав відправляти уряд у відставку у повному складі.

“Я не бачу сьогодні прямої підстави для того, щоб відправити весь уряд у відставку. Я бачу підстави зміцнити кадровий склад уряду, замінити тих міністрів, які допустили серйозні прорахунки в своїх сферах і, зокрема, на етапі підготовки підписання Угоди про асоціацію. Замінити і зміцнити кадровий склад в регіонах України – тих людей, які не забезпечують відповідно зміцнення економіки і демократії в регіонах”, – сказав Кравчук

24tv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я