додому Соціум Ковідні паспорти і нова нормальність

Ковідні паспорти і нова нормальність

105

Ковідний сертифікат, як пропуск у світ. І символ сучасної конспірології. Але це лише початок. По факту паспортів буде ще кілька.

3 види паспортів

Окрім закордонного і внутрішнього: Імунний паспорт (який вже запроваджується), персоніфікований паспорт вуглецевих квот (про який лише починають говорити, поки на рівні держав і компаній), соціальний рейтинг або  Паспорт соціальної активності (про це найбільше шуму в Китаї, але ми фактично генеруємо його в соцмережах).

Навколо цього тепер будується вся система регуляції споживацтва і майбутня система доступів.

Кажуть, це кінцево доб’є нерівність і багаті взагалі не пересікатимуться з бідними. 

У бідних буде обмежений доступ до споживання і ресурсів планети. 

А багаті фактично отримають всю планету повністю для власної насолоди.

Для хвиль мігрантів вже готуються проекти карантинних хабів біля міжнародних аеропортів на тисячі ліжок. Де будуть осідати пасажири без імунних паспортів.

Гроші теж матимуть обмеження.

Централізовані цифрові валюти матимуть термін придатності і конкретне цільове призначення. По суті це будуть нові форми безумовних соціальних виплат або цільові контрольовані платежі. 

Квоти на житло

Ще одна система тиску на споживацтво, квадратні метри їх утримання буде обкладатись додатковими рентами і за вілли з гаражами і басейнами доведеться доплачувати все більше. Купувати/будувати їх буде все важче. 

Локалізм і шерінг набудуть нових форм. По суті буде новий феодалізм. Хто відмовиться від матриці, буде жити за принципами самозабезпечення.  Цифрове кочівництво процвітатиме на пересувних караванах. Вже зараз існують цілі мікро поселення, квітне індустрія модульної зборки домів на колесах.

Екопоселення, дауншифтерські хутори стануть закритими бульбашками, в які потрапити ззовні звичайним туристам буде практично неможливо.

Міста будуть самі регулювати системи в’їзду і спальні райони будуть розбиті по статусу і зонах доступу. Бідні перетворяться не гетто, з яких буде все складніше вийти назовні. На старих авто вже все менше міст, де можна в’їхати.

Більша частина людей житиме у віртуальних світах, рідко виходячи з приміщень і їм буде там добре. 

Така ось нова утопія.

Хоча зовні це буде виглядати абсолютно нормально.

А вам як ця нова нормальність? 

#ковідпаспорт #зонидоступу #нованормальність #простежиття

Автор: Максим Залевський

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я