додому Економіка Коломойський з автоматниками прибув до офісу «Укртранснафти», – Лещенко

Коломойський з автоматниками прибув до офісу «Укртранснафти», – Лещенко

330

Київ. 20 березня 2015 року (ПолітКом). В ніч на сьогодні відбувся збройний конфлікт в офісі держкомпанії «Укртранснафта». На місце зіткнення виїхав міністр енергетики Володимир Демчишин та губернатор Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський.

«Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей прибув в офіс держкомпанії «Укртранснафта», – повідомив нардепутат від політичної партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Лещенко з посиланням на слова в.о. глави «Укртранснафти».

«За словами в.о. глави «Укртранснафти», Коломойський особисто у супроводі озброєних людей-автоматників прибув в офіс цієї державної компанії, щоб витіснити з офісу нового керівника і силою повернути на місце свого менеджера пана Лазорка, який оплачував сотні мільйонів гривень Коломойському за злиту з системи нафтопроводів сировину», – поділився інформаціє пан Лещенко у своєму «Facebook». – На місце зіткнення виїхав міністр енергетики Демчишин. Назрівають зіткнення в офісі «Укртранснафти» на вулиці Кутузова 17/8. Виривати олігархічні ікла складно, але без цього ми ніколи не побудуємо нормальну країну», – написав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я