додому ПОЛІТИКА Глава регламентного комітету Ради хоче зібрати “закритий” парламент

Глава регламентного комітету Ради хоче зібрати “закритий” парламент

111
svit24.net
svit24.net
svit24.net

Депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко виступає за проведення закритого засідання Верховної Ради для врегулювання ситуації в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню “День”.

“Я намагаюся пояснити своїм колегам – давайте зберемо позачергову сесію Верховної Ради. Нехай вона проходить у закритому режимі: без ЗМІ, без помічників, запрошених”, – зазначив він.

На думку глави регламентного комітету Ради, рішення питання в парламенті логічно, так як там представлені всі політичні сили.

“І будемо сидіти стільки, скільки знадобиться, щоб знайти вихід із ситуації”, – підкреслив депутат.

Також Макеєнко засуджує вимогу опозиції провести дострокові вибори президента і Ради.

“…Одна зі сторін хоче прискорити 2015 рік. А ми говоримо, що календар є календар. З порядку денного також потрібно зняти перевибори Верховної Ради… Коли ці вибори мають відбутися, за якою системою? А що потім?”, – обурений Макеєнко.

На питання про те, звідки виходить джерело ескалації конфлікту, Макеєнко відповів, що як тільки в країні починає стабілізуватися ситуація, відразу ж активізуються зовнішні сили.

Опозиція відмовляється від участі в круглому столі з президентом Віктором Януковичем до виконання ним вимог мітингуючих проти влади на Майдані Незалежності в Києві.

Ukranews

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я