додому ПОЛІТИКА Генпрокуратура оголосила підозру ще п’ятьом екс-регіоналам

Генпрокуратура оголосила підозру ще п’ятьом екс-регіоналам

125

Київ. 13 березня 2015 року (ПолітКом). ГПУ (Генеральна прокуратура України) повідомила про підозру й оголосила у розшук екс-депутатів, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня 2014 року. А саме: Володимиру Демидку, Андрію Пінчуку, Станіславу Скубашевському, Ярославу Сухому та Олександру Зубчевському. Інформацію про це надала прес-служба Генпрокуратури.

«Генеральною прокуратурою 26.02.2015 та 03.03.2015 повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, колишнім народним депутатам та членам Лічильної комісії Верховної Ради України Демидку В.М., Пінчуку А.П., Скубашевському С.В., Сухому Я.М. та Зубчевському О.П. У зв’язку з тим, що вказані особи не з’являються до органу досудового розслідування, 12.03.2015 слідчим винесені постанови прооголошення їх розшуку», – йдеться у повідомленні ГПУ.

Якщо найближчим часом вказані підозрювані не з’являться до слідчого, то ГПУ проситиме суд дати дозвіл на їх затримання та примусову доставку до суду для вирішення питання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я