додому Топ Новини Чутка дня: Телеканал ТВі найближчим часом змінить власника, їм стане Віктор Медведчук.

Чутка дня: Телеканал ТВі найближчим часом змінить власника, їм стане Віктор Медведчук.

471

tvi_top1Як повідомляють сайти smi2.ru та ukrjournal.com, з посиланням на джерело, близьке до керівництва телеканалу ТВі, аудит виявив на ТВі великі фінансові проблеми. На даний момент продаж каналу — це єдиний спосіб його збереження і можливість для нинішнього керівництва піти від відповідальності. До речі, Миколи Княжицького фактично усунули від керівництва ТВі, у досить жорсткій формі висловивши невдоволення результатами його управління. Не допомогло Княжицькому і те, що він до останнього намагався активно впливати на ситуацію, використовуючи для цього власний статус народного депутата — днями його офіційно вивели з Редакційної ради ТВі.

Цікаво, що покупці каналу вже визначені. Ними стануть колишній глава Адміністрації Президента Кучми Віктор Медведчук і структури, пов’язані з «Газпромом». Переговори про продаж каналу увійшли в активну фазу і, можна прогнозувати, закінчаться успішно.

Як повідомляє джерело, планується, що ТВі увійде в один медіа-холдинг з новою газетою «Вісті», яку запускає Ігор Гужва. Нагадаємо, що в пресі давно мусувалася інформація про те, що проект колишнього редактора «Сегодня» фінансують росіяни.

Але схоже, що на цих покупках нові інвестори ТВі зупинятися не збираються. За наявною інформацією, вони ще розглядають можливість придбання впливового українського інтернет-агентства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я