додому Економіка Червоний Хрест збільшить допомогу Україні

Червоний Хрест збільшить допомогу Україні

128

Київ. 21 квітня 2015 року (ПолітКом). Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) готовий розширити діяльність в Україні для вирішення складної гуманітарної ситуації, в якій опинилося населення окупованих територій. Перспективи подальшої співпраці обговорювались під час зустрічі Президента Петра Порошенка з Президентом Міжнародного комітету Червоного Хреста Петером Маурером, – повідомляє прес-служба Глави держави.

Петер Маурер зазначив, що Червоний Хрест готовий значно збільшити кількість вантажівок з гуманітарним вантажем. Загалом, за його словами, діяльність МКЧХ в Україні є однією з п’ятьох найбільш масштабних та пріоритетних операцій Комітету в світі. Бюджет МКЧХ в Україні в 2015 році сягне 84,5 млн доларів.

Глава держави поінформував про стан виконання Мінських домовленостей, акцентувавши на повному виконанні Україною своїх зобов’язань, й закликав Червоний Хрест задіяти всі свої можливості для збільшення міжнародної гуманітарної підтримки для населення України, яке опинилося в складних умовах через агресію Росії. Окрім того, Петро Порошенко закликав Червоний Хрест посилити роботу для негайного звільнення Надії Савченко, яку вже понад 10 місяців утримують у російській в’язниці за сфабрикованими звинуваченнями.

У свою чергу, Президент Маурер зазначив, що Червоний Хрест готовий брати більш активну участь у процесі звільнення всіх заручників, зокрема у їх безпечному транспортуванні та у пошуку зниклих безвісти.

У зустрічі також взяла участь дружина Президента Марина Порошенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я