додому ПОЛІТИКА «Блок Порошенка»: Москаля призначили головою Закарпатської ОДА

«Блок Порошенка»: Москаля призначили головою Закарпатської ОДА

87

Київ. 15 липня 2015 року (Радіо Свобода). Головою Закарпатської області може бути призначений нинішній керівник Луганщини Геннадій Москаль.

Цю інформацію “Українській правді” підтвердили  два співрозмовники – в оточенні Геннадія Москаля та в Адміністрації президента.

За інформацією співрозмовників, питання вже вирішене. “Призначення відбудеться найближчими днями до кінця тижня”, – сказав співрозмовник в оточенні Москаля.

“Розмова про це відбулася вчора”, – додав він.

Співрозмовник “Української правди” в АП додав, що відбудеться не лише заміна керівника ОДА, тому потрібен час.

Відповідаючи на питання, чи планується на середу поїздка президента та Москаля на Закарпаття, співрозмовник сказав, що скоріш за все, “саме в цей день такої поїздки може не бути”.

Водночас на питання, чи є вже кандидатури на посаду керівника Луганської області, співрозмовники зазначили, що остаточної позиції поки немає.

Москаль народився у Чернівцях, навчався у вищій школі та Академії МВС.

В органах внутрішніх справ з 1973 р. За цей час дослужився від інспектора до заступника міністра внутрішніх справ України, генерала-лейтенанта міліції.

З 1995 по 1997 був начальником управління МВС України у Закарпатській області

З 1997 по 2000 – заступник Міністра внутрішніх справ України – начальник Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим,

З 2001 по 2002 він був  головою Закарпатської обласної державної адміністрації,

У 2005 – 04.2006, а потім вже під час АТО був головою Луганської облдержадміністрації. В останню каденцію на цій посаді боровся з контрабандою через лінію розмежування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я