додому ПОЛІТИКА «Байден скоїв щодо України злочин, який карається імпічментом?»

«Байден скоїв щодо України злочин, який карається імпічментом?»

185

ТекстМарк Тіссен

Колонка «Washington post» про договір США стосовно “Північного потоку-2”: 

«Байден просить Зеленського піти на угоду, яка дозволить Путіну задушити Україну. Це набагато серйозніше, ніж спроби Трампа змусити розслідувати справу Хантера Байдена.

Як тільки Байден вступив на посаду, будівництво трубопроводу відновилося. 

Під час слухань зі затвердження кандидатури Держсекретаря Ентоні Блінкен заявив, що: “має намір зробити все, що в наших силах, щоб запобігти завершенню “проєкту “Північний потік 2”. 

Але потім, в травні, Державний департамент зняв санкції з Матіаса Варніга, друга президента Володимира Путіна і колишнього офіцера східнонімецької розвідки, який відповідав за будівництво. А в червні Байден вирішив припинити спроби заблокувати трубопровід, вирішивши, що це не варто збитків в стосунках з Німеччиною.

Зеленського не попередили перед тим як зробити оголошення. Про це він дізнався з преси. 

“Північний потік-2” – це зброя, справжня зброя … в руках Російської Федерації “, – сказав він.” Дивує … що кулі до цієї зброї можуть бути надані такою великою країною, як Сполучені Штати”. 

Ледве Байден дав зелене світло трубопроводу, як Путін почав використовувати його, попередивши, що Україна повинна продемонструвати свою добру волю, якщо вона хоче, щоб експорт російського газу тривав.

Байден назвав Путіна вбивцею, але з моменту вступу на посаду він призупинив цю військову допомогу (ред., комент., мова про зупинку надання 100 мільйонів доларів американської військової допомоги Україні адміністрацією Байдена)  схвалив продовження угоди про новий СНВ і погодився на трубопровід «Північний потік-2», що збільшує потужність Росії в регіоні за рахунок України.  

Чи є дії Байдена злочином, караним імпічментом? Звичайно, ні. М’якість до Росії не є серйозним злочином або проступком. Але просити президента України піти на угоду, яка дозволить Путіну задушити його країну, ганебно, навіть якщо не підлягає імпічменту», – йдеться в статті Марка Тіссен (Marc Thiessen).

Джерело: Washington Post

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я