додому Блоги 62 дні нестерпного чекання і віри 

62 дні нестерпного чекання і віри 

32

З новим днем, мої любі
62 дні нестерпного чекання і віри

В нас різні стани чекання і дає воно нам різну силу. Або безсилля.

Наша перемога, що наближує з нами увесь світ, зараз, я впевнена, найщиріше бажання, найзаповітніша мрія, найтяжче чекання всього світу. Єдине бажання на мільйони. Єдина віра мильйонів у перемогу добра. Це потужний струмінь світла, що з кожного серця спрямований у Космос.

Саме відчуття, коли ти чекаєш на якусь подію, важливу для тебе, буває різним для людини.

Іноді це таке лоскотне метеликове у сонячному сплетінні. І в тебе легкість і крила. Це як тоді, коли ти чекаєш побачення з коханою людиною.

Іноді чекання перетворюється на впевненість і дієвість. Навіть не відчуваєш, що ти зараз в стані очікування, бо ти робиш свою роботу і впевнений у результаті.

Це як чекання врожаю. Ти посадив насіннячко, поливаєш його водичкою, підживлюєш корисним, захищаєш від шкідливого. І твоє чекання спокійне і впевнене. В тебе буде врожай. Ти знаєш, якась погода, град, шкідники, чи хвороби можуть забрати його. Що ти не владний над 100% успіху, але твій контакт з рослинної, з землею в руках і під ногами наповнює тебе спокоєм і знанням, що в тебе буде врожай.

Мені це відчувається схожим на чекання волонтерів. Ті, хто готує, вдягає і озброює закладають майбутній врожай. Це чекання дієве, воно дає сили, бо має зворотній зв’язок, має прямий зв’язок з результатом.
І коли ти бачиш плоди своїх зусиль, це саме по собі надихає і підживлює вже тебе. От навіть коли ти просто перерахував гроші на ЗСУ, ця маленька дія дає трохи сили.

А є чекання безсиле. Липким тривожним комом воно заплітає повутинням груди, плечі і живіт.
Коли ти в тривозі ходиш із кутка в куток, стискаєш руки і тримаєш своє горло. Або не можеш змусити себе навіть піднятися, помити посуд чи приготувати їжу. І такий подарунок в цій ситуації, що хтось залежить від тебе. Що тобі доведеться встати і щось зробити.

Будь-яка дія в стані чекання розриває павутиння. І ти повертаєш собі крихту силу. Будь який зворотній зв’язок, відклик наповнює тебе світлом і теплом, а зігрітим тобі легше діяти.

Обіймаю вас, мої любі! ❤️
Наближуємо перемогу!
Все буде Україна!💙💛

Арт від Оля Гайдамака

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я