додому Блоги 58 днів українці народжують легенди 

58 днів українці народжують легенди 

36

З новим днем мої любі
58 днів українці народжують легенди

Тепер слова “як закалялась сталь” набули справжнього значення.
Ми бачимо, як народжується легенда. Жива легенда.
Азовсталь і Маріуполь – і більше нічого можна не говорити. Просто обійнятися. Просто відчути в середині себе. Відчути, що справжні герою народжені нашою з вами країною. Відчути своєю кров’ю, що так жадають напитися московські упирі, що ми українці, що ми вільні, що ми нескорені.
Що наша кров, яку вони хочуть забрати у наших полонених, дає силу неймовірну живим, що мають гідність. А некроманську мертвечину вона спалить і знищить. Ця кров у їхніх жилах буде співати “Батько наш Бандера” і “Ой у лузі червона калина”. Російська погань захлинеться цими піснями.

Вже стільки легенд написано кров’ю українців за такий короткий проміжок нашої незалежності.
Іншим вистачило б на сто років.

Віддавати своє життя Україні, битися заради честі, прикривати серцем побратимів, закривати собою дітей і жінок, стояти міцніше за бетон, стійкіше за сталь, бо воля то не слово, воля – то зміст любові у мужніх серцях.

І не бункер дає мужності нашим героям, а рідна земля під ногами. Не стіни з бетону і сталі тримають їх стрій, а любов до ближніх і України. І не наказ веде їх у бій з рашистами, а честь і гідність українського воїна. І ніякий наказ не примушує віддавати своє життя, а віра у майбутнє України і віра України в своїх воїнів.

Будь-якою мовою світу зрозумілі не слова, а сенси: Україна, Маріуполь, Азовсталь, Гідність.

Я більше ні про що інше не можу думати цими днями.
Тільки
Нехай живуть захисники і мирні Маріуполя! Нехай наша любов захистить їх! Нехай зброя і мужність #ЗСУ врятують їх! Нехай єдність і добра воля світу врятують їх! Нехай всі сили небесні врятують їх! 🙏

Обіймаю вас, мої рідні ❤️
Вірю у нашу перемогу!❤️
Все буде Україна!💙💛

Арт від #ОляГайдамака

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я