додому Блоги 52 дні ми утримуємо світ над прірвою 

52 дні ми утримуємо світ над прірвою 

61

З новим днем, мої любі
52 дні ми утримуємо світ над прірвою

Мужність українців не дозволила злобній орді орків проковтнути шматок Європи і простягнути закривавлену ратицю за іншим.

Не тільки люди дивують у цій війні, а й цілі країни, лідери думок, конфесій. У чорно-білому світі швидко стає зрозуміло хто перед тобою і чого ти вартий. Немає більше довгих вагань і розмірковувань, бо українці віддають життя кожної хвилини.

І так, коли папа вважає що жертва має бути принесена і в цій жертві побачив нас, це не про нашу цінність, це взагалі не про нас. Це відлуння минулого світу, що розколюється на наших очах.
Світу, де існує володар і раб, де жінка віддана у володіння чоловіку. Де кидаючи м’ясо тигру до сита можно зробити його травоїдним. А ні, такого світу взагалі ніколи не існувало. Мабуть у папи була двійка по історії світу і логіці. Папа втратить від своїх промов більше, ніж ми від його недолугих перформенсів.

Польща, Литва, Латвія, Естонія – згадка про Річ Посполиту і Русь-Україну, як частину серця. Без намагання колонізувати і згадати колись в історії існуючу “історичну справедливість”, а зі щирим наміром стояти поруч проти одвічного ворога.

Так, московія і її вологі імперські мрії завжди відбирали мир і життя її сусідів.
І нам не можна більше бути людьми з короткою пам’яттю, що називали братом лицемірного колонізатора. Ми повинні стати країною довгої волі. Країною, що змінює майбутнє. Країною, чиї ідеї справжності, волі і оновлення підхопить світ, що підійшов до своєї межі. Ми вже відчуваємо ці нові ідеї і світ відчуває їх через нашу волю, через нашу Любов, що зробила українців велетнями. Нам лишилося знайти шлях крізь межу світів.

Тримаємо єдність, друзі, бо це єдиний шанс нашого світу.
Цінуємо нашу множинність, бо це єдиний спосіб помислити живу спільність.
Культивуємо Любов, бо це єдине джерело життя.

Обіймаю вас, мої любі ❤️
Все буде Україна!💙💛

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я