додому Топ Новини 41,5% українців підтримують запровадження смертної кари для державних службовців

41,5% українців підтримують запровадження смертної кари для державних службовців

209

Киев. 13 червня 2015 року (ПолитКом). “Центр Разумкова” провів у травні 2015 року соціологічне опитування у рамках моніторингу ставлення громадян до реформ в Україні (за підтримки Уряду Швеції). З’ясувалося, що левова частка українців у зв’язку зі складною ситуацією в Україні від розпачу мають радикальні настрої. 

Зокрема, соціологічне дослідження Центру Розумкова засвідчує, що 10,4% опитаних українців вважають, що у 2015 р. економічна криза в країні закінчиться і почнеться економічне зростання, 21,5% – що криза перестане поглиблюватися, але економіка до кінця року буде у стані застою, 27,1% – що економічна криза поглиблюватиметься, але катастрофічних наслідків не буде, 26,1% – що відбудеться колапс економіки.

Відсутність успіхів у боротьбі з корупцією спричиняє радикальні настрої щодо вирішення цієї проблеми серед значної частки громадян: 41,5% респондентів підтримали б запровадження смертної кари для державних службовців, які вчинили корупційні дії. Частка тих, хто не підтримує таку пропозицію – статистично значимо не відрізняється (42,0%). Решта опитаних (16,6%) не визначилися з відповіддю.

Оскільки здійснення реформ може призвести до тимчасового зниження рівня життя людей, респондентам ставилося питання, чи згодні вони терпіти певні матеріальні труднощі.10,9% відповіли, що вони «готові терпіти скільки треба, якщо це справді приведе до успіху країни», 27,6% – що вони «якийсь час готові потерпіти, але недовго (не більше року)», 26,6% – не готові, бо не вірять в успішність реформ, а 30,3% – не готові через те, що їх матеріальне становище вже зараз нестерпне.

ЗАВАНТАЖТИ PDF-ФАЙЛ З РЕЗУЛЬТАТАМИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ЦЕНТРУ РАЗУМКОВА (ТРАВЕНЬ 2015)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я