додому Блоги 31 день незламності країни, що вирвалася з імперії зла

31 день незламності країни, що вирвалася з імперії зла

7

З новим днем, мої любі!
31 день незламності країни, що вирвалася з імперії зла.
Країни, що вижила і перемагає.

Так хочеться, щоб перемога сталася вже сьогодні! Така морозна тиша зранку…
Іноді мені здається, що я проживаю своє життя саме тут, коли пишу ці тексти. А минулий день, або прийдешній це лише варіант із мультивсесвіту.

Те, чого прагне людина, або ціла нація, має силу проростати у дійсність. Прагнення Свободи проросте у новий світ Любові.
Прагнення помсти проросте у самознищення.

Ми змогли проявити в собі все те світле, що надає мужності захищати свою волю та ідентичність нашим воїнам і воїтелькам, нашім матусям і дітям. Дітям, що шукають якнайкращі варіанти вбити ворога.
Які ж ви мудрі, матусі, що розповідаєте своїм синам і дочкам посильну правду про цей світ. Що не загорнули їх у рожеву ковдрочку незнання, а вчите розрізняти добро і зло, вчите захищатися і захищати.
Уклін вам, любі!

Воїни Світла з #ЗСУ кожного дня наближують нашу перемогу, щоб наші діти мали майбутнє.

Наші діти будуть іншими. Неймовірно світлими і вільними. Бо вони знають іншу Україну, справжню, не спотворену нищівною недоімперією.
Ми знали про війну по книжках і фільмах. Вони побачили на власні очі. Нас виховали з відчуттям меншовартості, вони будуть зростати в полі гідності і захоплення всього світу.
Вони виростуть глибокими і сильними. Бо матусі кожного дня тримають над ними небо, сильні і незламні. І сини та доньки бачать всю цю стійкість, і розуміють мужність, бачать сльозі і розуміють людяність. Вони відчувають Любов всього світу, їм не треба вчитися відчувати її, ця Любов стає їх усвідомленої сутністю.

Арт Олег Шупляк

Обіймаю вас, мої любі!❤️
Все буде Україна!
💙💛

Вікторія БЕККЕР, бізнес-тренер

Джерело: Facebook

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я