додому Топ Новини ЗНАКИ ТИЖНЯ

ЗНАКИ ТИЖНЯ

194

В ніч з 9 на 10 грудня особлива «повня» (повний місяць). Знаючі люди кажуть, що з цього моменту йде закриття річного Кола.

Це час, коли Майбутнє надсилає нам знаки.

Варто лише відкритися, щоб їх побачити та відчути.

Інколи знаки більш ніж промовисті й не побачити їх неможливо. Але не всі вбачають у них сенс.

1) Путін заявляє про те, що збирається внести у воєнну доктрину рфіі «привентивний ядерний удар». Прем’єр-міністр Індії Моді скасовує зустрі з Путіним через ядерні погрози путлєра. Моді це не лише політик, але й відомий в певних колах ведичний астролог. Україна завдає удар дроном по літакам російської стратегічної авіації, які можуть нести ядерні ракети. Російські ядерні сили намагаються провести показне випробовування «тріади»… При цьому нас заспокоюють «малоймовірністю використання» РФ тактичної ядерної зброї. Натомість усі знаки вказують, що Путін неодмінно спробує застосувати ТЯЗ. Ми торкнемся ядерного «прєдєла». Питання в місці куди стрілятимуть і коли. І головне, чи зможе. Бо в в Україні є не лише “чорні лебеді”, а й “стрижі” від 700 км дальності польоту.

2) Росія готує нову хвилю ракетних ударів по українській інфраструктурі. Розвідка звітує про зростання кількості ракет та способів нанесення вражень нашій енергосистемі. Росіяни підвезли ледь не 2/3 “кінжалів”, кажуть, для того щоб зруйнувати газосховища. Оглядачі схильні вважати, що в часі атака співпаде з піковими морозами. БЛЕКАУТ може бути на 10 днів. Найближчі сильні морози 22-23.12 до -17 вночі та на Новий рік – до -27 вночі! Хоча морози на кілька діб, цього може бути достатньо для часткової руйнації тепломереж. Знаково, що кінець 2022 року називався найбільш катастрофогенним у прогнозі 2006 року для вітчизняної ЖКХ (запас міцності централей, побудованих в радянський час)…

3) Росія стрімко нарощує свій контингент в Білорусі, додатково перекидаються частини і техніка. Мінськ проводить приховану мобілізацію, підтягує техніку до кордону тощо. Очікується, що на січень в Білорусі вже буде сконцентровано понад 40 тис чмобіків РФ та до 30 тис білоруських чіпсів. Участь Лукашенка у новому вторгнені поки все ще під питанням.

4) Онуфрій, очільник московських попів в Украіні розлив Кров Христову, яка готувалася для причастя. В інструкції для кліру вказується, що це не просто «поганий знак», а ледве не смертельний гріх для священників. Одежу на яку капнуло вино негайно спалюють. Для УПЦ МП таки поганий знак, бо ймовірно що це останні її дні.

Папа плаче, згадуючи український народ, а вірні його церкви фото Понтифіка знімають з домашніх «іконостасів», згадуючи «двох сестер во Христі» та «великий російських народ, який дав християнству Достоєвського»…

Схоже ці знаки остаточно утверджують в Украіні єдину віру в ЗСУ.

Хоча он й Агамбен пише, що «сьогодні завершується майже двохтисячолітня епоха західної культури, яка засновувала свою істину і своє знання на зв’язку між Богом і логосом, між священним ім’ям Божим і простими назвами речей».

У час завершення Кола ми можемо зазирнути за вуаль Майбутнього. Й схоже, що саме українці здатні на це як ніхто у світі.

Прийняти ймовірний кінець світу й мати плани на потім. Так можуть лише українці.

Ядерний апокаліпсис? Ок. Тільки, ми потім до Уралу заповідник створимо і релокацію здичавілого населення півнішних територій проведемо…

Можливо нам це дано через нашу відкритість до Живого, яке проростає тут і зараз. Тому час релігій для нас минає, а жива віра проявляється. Віра в Любов.

З нею ми наскрізно долаємо усі «екзистенційні прєдєли». Ми живемо не в повторюваному циклі, а проводжаємо старе Коло й ідемо далі.

Листи з #Ашраму 9/10.12.2022

Віталій КУЛИК, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства

Джерело тут

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я