додому Економіка Закордонні інвестори цікавляться нерухомістю в Україні

Закордонні інвестори цікавляться нерухомістю в Україні

186

Київ. 12 березня 2015 року (ПолітКом). Іноземні інвестори зацікавлені у придбанні комерційної нерухомості в Україні, у той час як в Криму попит на помешкання впав на 14%.

За інформацією київської консалтингової компанії «UTG», закордонних капіталовласників переважно приваблюють торгові центри, вартістю 20–100  млн доларів. При цьому інвестори розглядають можливість участі в капіталі в реалізованих проектах як на стадії зростання і розширення бізнесу, так і в проблемних активах. Самих же інвесторів можна розділити на три найбільші групи: міжнародні інвестиційні фонди; охочі вивести власні капітали інвестори з Росії; та колишні українці, що стали громадянами інших країн.

Однак, в «UTG» не змогли оцінити загальний обсяг інвестицій в рамках можливих угод, оскільки розмір вкладень в цілому залежить в основному від наявності відповідної вимогам інвесторів пропозиції на українському ринку комерційної нерухомості.

Разом з тим, як пише будівельний вісник «АТМ Буд», за лютий 2015 року ціни у доларах на кримську нерухомість впали на 14%, а пропозиція знизилася на 1,4%. І це при тому, що у 2014 році ціни на нерухомість у Криму зросли на 46%. Таким чином, на кінець зими 2015 року вартість житла на вторинному ринку Сімферополя склала приблизно 1454 долари за квадратний метр в однокімнатній квартирі, 1395 доларів – в двокімнатній квартирі, 1111 доларів – в трикімнатній та 1300 доларів – у приватному будинку.

Інформаційна довідка

Консалтингова компанія «UTG» створена в 2001 році, спеціалізується на комплексному супроводі девелоперських проектів, виступає в інтересах інвесторів інвестиційним брокером низки проектів комерційної нерухомості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я