додому Економіка Уряд розраховує на фінансування реконструкції очисних споруд від Японії

Уряд розраховує на фінансування реконструкції очисних споруд від Японії

135

Київ. 26 березня 2015 року (ПолітКом). Кабмін схвалив проект розпорядження «Про затвердження скоригованого проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації», – йдеться у повідомленні уряду.

Прес-служба виконавчої гілки влади зазначає, що цим документом затверджено основні техніко-економічні показники скоригованого проекту реконструкції БСА (Бортницької станції аерації), і це є однією з основних умов Уряду Японії щодо надання кредитних коштів під програму «Офіційної допомоги розвитку» за умовами STEP на реалізацію даного проекту.

«Ухвалення цього рішення безпрецедентне не тільки для столиці, а й для України в цілому. Воно дозволить залучити кошти на реалізацію проекту від Японського Уряду, – говорять у прес-службі уряду. – Для Києва та прилеглих міст, чиї стічні води наразі очищує БСА, це рішення відкриває шлях до екологічної безпеки, оздоровлення басейну Дніпра і водночас сприятиме запровадженню сучасних енергозберігаючих технологій. Таким чином, Уряд і столична влада у взаємодії вийшли на заключний результат, який направлений на створення комфортного побуту киян і безпеки майбутніх поколінь».

Дане рішення закріплено підписаним протоколом між Мінфіном, Мінрегіоном, Мінекономіки, Київводоканалом та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA). Відповідно до нього кредитні кошти на суму 108 млрд йєн будуть отримані на 40 років під 0,1% річних з пільговим періодом 10 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я