додому ПОЛІТИКА Тристоронні газові переговори призначили на 29 червня – Демчишин

Тристоронні газові переговори призначили на 29 червня – Демчишин

143
Володимир ДЕМЧИШИН

Київ. 22 червня 2015 року (5.ua). Під час зустрічі мова піде, зокрема, про продовження так званого “зимового пакету” до кінця опалювального сезону.

Тристоронні газові перемови відбудуться 29 червня. Про це заявив профільний міністр Володимир Демчишин. На порядку денному продовження так званого “зимового пакету” до кінця березня наступного року – саме до завершення опалювального сезону.

Зі слів Демчишина, російська сторона має свої умови до документа. Зокрема, вимагає закачування до підземних сховищ близько 19 млрд кубометрів газу. За словами міністра, у цьому немає потреби.

Нагадаємо, на початку червня Україна домовилася з “Газпромом” про продовження так званого “зимового пакету” постачання російського газу до кінця місяця. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зазначив: цього року Україна має намір купувати у Росії не більше ніж 50%від загальних потреб. Ціна російського газу для України на наступні півроку має бути дешевшою за $ 247 доларів за тис. кубометрів. Принаймні на це сподівається очільник Міненерговугілля Володимир Демчишин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я