додому Топ Новини Президент у щорічному Посланні до Парламенту визначив головні завдання української влади на...

Президент у щорічному Посланні до Парламенту визначив головні завдання української влади на найближчий рік

131

Київ. 04 червня 2015 року (ПолітКом). У щорічному Посланні до Верховної Ради України Президент Петро Порошенко окреслив найважливіші завдання для української влади на найближчий рік: продовжити деолігархізацію, дерегуляцію і децентралізацію, розпочати демонополізацію, завершити створення інфраструктури для боротьби з корупцією і перейти в тотальний наступ на неї, почати очищення суддівської гілки влади та прокуратури.

Глава держави наголосив на необхідності відновлення економічного зростання країни з початку 2016 року. Для цього потрібно завершити санацію банківської системи та податкову реформу, включно зі збереженням єдиного податку для малого та середнього бізнесу, зауважив він.

Особливу увагу Президент приділив аграрній галузі як такій, що є однією з основ конкурентоспроможності України на світових ринках.

Глава держави особливо зазначив, що вже цього року необхідно розпочати індексацію зарплат і пенсій, в умовах нових тарифів, вдосконалити систему адресних субсидій для малозабезпечених верств населення.

Президент поставив завдання запустити реформу системи охорони здоров’я. «Досить тут ховати голову в пісок і дурити людей байками про безкоштовну медицину», – заявив Петро Порошенко.

Президент наголосив на необхідності подальшого нарощування витрат на зміцнення обороноздатності. «Військовим – бути готовим як до відновлення наступу ворога на Донбасі, так і до повномасштабного вторгнення по всьому периметру кордону з РФ», – заявив Глава держави.

Президент заявив, що до 2016 року Україна зробить все необхідне для отримання безвізового режиму з ЄС. «Це, шановні народні депутати, наше з вами спільне завдання і спільна відповідальність», – зазначив він.

Також Глава держави назвав одним з пріоритетів стратегії розвитку поглиблене вивчення англійської мови: «Україна сьогодні у глобальному рейтингу залишається серед країн з найнижчим рівнем володіння англійською, що є природним бар’єром для українців для переорієнтації на західні цінності та стандарти. Володіння англійською стане критерієм при прийомі на державну службу, а 2016 рік буде оголошено роком англійської мови», – зазначив Петро Порошенко.

Президент визначив програму електронного урядування як одну із найголовніших на наступні роки. «Електронний документообіг, електронні сервіси та адміністративні послуги, електронні тендерні закупівлі, електронні звернення і петиції, цифрові підписи, максимально широкий доступ громадян до баз даних і державних реєстрів – це неначе ключ, який дає нові можливості в боротьбі з бюрократією та корупцією», – сказав Президент.

«Наша країна заслуговує на успіх. І так буде! Усі, хто протидіє реформам і перешкоджає Україні стати успішною, а саме: олігархія, корумпована бюрократія, країна-агресор та її нечисленна п’ята колона – програють», – заявив Глава держави.

ПЕРЕГЛЯНУТИ аналітичну доповідь до щорічного послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2015 році»

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я