Домой Текущие новости КНДР обіцяє Південній Кореї «нещадне покарання»

КНДР обіцяє Південній Кореї «нещадне покарання»

63

6Пхеньян. 30 вересня 2013 (newsru.ua). Армія і народ КНДР «піддасть нещадному покаранню тих, хто ображає вище керівництво і соціальну систему народної республіки». Про це йдеться в опублікованій сьогодні заяві представника Комітету КНДР за мирне об’єднання Кореї ( КМОК ).

Він відреагував на пропагандистську кампанію, що почалася в Республіці Корея і зробила акцент на «нестабільності» і «можливості падіння режиму на Півночі». Судячи з заяви, в Пхеньяні викликають обурення повідомлення інформаційного агентства Ренхап та іншої консервативної преси РК, які «прагнуть налаштувати громадськість проти КНДР, посилаючись на критичні оцінки ситуації в КНДР з боку низки зарубіжних ЗМІ і експертів» . Комітет попередив, що всім причетним до таких дій південнокорейським журналістам, дикторам і політологам «доведеться заплатити високу ціну за спроби підірвати честь і гідність верховного керівництва КНДР».

У заяві наголошується, що поширення «абсурдних історій», котрі пророкують падіння правлячого на Півночі режиму — «це марні зусилля тих, хто намагається підірвати престиж КНДР на тлі вражаючих успіхів республіки, досягнутих під керівництвом Кім Чен Ина і вселяють оптимізм в корейський народ» . Серед таких успіхів представник комітету назвав запуски штучних супутників Землі в КНДР.

21 вересня КНДР відклала зустрічі розділених сімей, звинувативши Республіку Корея в прагненні до конфронтації. Жителі розділеної на Північ і Південь Кореї не мають можливості їздити один до одного в гості, писати листи, телефонувати або спілкуватися за допомогою Інтернету.

-ads-

24 вересня американські експерти повідомили про можливу підготовку КНДР випробування ракети великої дальності.

Тим часом, в міжкорейському індустріальному комплексі в прикордонному Кесоні почав працювати постійний секретаріат. У ньому Сеул отримав рівні з Пхеньяном права з врегулювання виникаючих проблем, які раніше належали виключно північнокорейській стороні.

Предыдущая статьяУкраинцев явно готовят к подорожанию газа
Следующая статьяРоссия приостановила действие сертификатов Крюковского вагоностроительного завода

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь