додому Поточні новини КНДР обіцяє Південній Кореї “нещадне покарання”

КНДР обіцяє Південній Кореї “нещадне покарання”

63

6Пхеньян. 30 вересня 2013 (newsru.ua). Армія і народ КНДР “піддасть нещадному покаранню тих, хто ображає вище керівництво і соціальну систему народної республіки”. Про це йдеться в опублікованій сьогодні заяві представника Комітету КНДР за мирне об’єднання Кореї ( КМОК ).

Він відреагував на пропагандистську кампанію, що почалася в Республіці Корея і зробила акцент на “нестабільності” і “можливості падіння режиму на Півночі”. Судячи з заяви, в Пхеньяні викликають обурення повідомлення інформаційного агентства Ренхап та іншої консервативної преси РК, які “прагнуть налаштувати громадськість проти КНДР, посилаючись на критичні оцінки ситуації в КНДР з боку низки зарубіжних ЗМІ і експертів” . Комітет попередив, що всім причетним до таких дій південнокорейським журналістам, дикторам і політологам “доведеться заплатити високу ціну за спроби підірвати честь і гідність верховного керівництва КНДР”.

У заяві наголошується, що поширення “абсурдних історій”, котрі пророкують падіння правлячого на Півночі режиму – “це марні зусилля тих, хто намагається підірвати престиж КНДР на тлі вражаючих успіхів республіки, досягнутих під керівництвом Кім Чен Ина і вселяють оптимізм в корейський народ” . Серед таких успіхів представник комітету назвав запуски штучних супутників Землі в КНДР.

21 вересня КНДР відклала зустрічі розділених сімей, звинувативши Республіку Корея в прагненні до конфронтації. Жителі розділеної на Північ і Південь Кореї не мають можливості їздити один до одного в гості, писати листи, телефонувати або спілкуватися за допомогою Інтернету.

24 вересня американські експерти повідомили про можливу підготовку КНДР випробування ракети великої дальності.

Тим часом, в міжкорейському індустріальному комплексі в прикордонному Кесоні почав працювати постійний секретаріат. У ньому Сеул отримав рівні з Пхеньяном права з врегулювання виникаючих проблем, які раніше належали виключно північнокорейській стороні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я