Домой Текущие новости «Правий сектор» зібрав віче на Майдані Незалежності в Києві

«Правий сектор» зібрав віче на Майдані Незалежності в Києві

305

Київ. 21 липня 2015 року (ПолітКом). Військово-політичний рух «Правий сектор» зібрав на Майдані Незалежності в Києві віче. 

Наразі у заході беруть участь близько 3 тис людей. Головний месседж віче – вимога від представників влади не чіпати добровольчі батальйони, зокрема й «Правий сектор».

Окрім того, на сьогоднішньому всеукраїнському з’їзді «Правого Сектору» у столиці Дмитро Ярош, лідер руху, заявив, що його однойменна політична партія не братиме участі у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, натомість планує провести всеукраїнський референдум за легалізацію добровольчого руху в Україні й повної блокади окупованих територій, а також винести питання недовіри президенту Петру Порошенко, прем’єр-міністру Арсенію Яценюку та парламенту.

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Підсумок Віче ПС: "Гора народила мишеня". Іншими словами: "Ми ПС і самі не знаємо що і як робити з війною на сході зі змінами країни, але бажаємо більше ніж іншим громадянам прав для себе, "повної блокади окупованих територій" та інших осіб на посадах президента, прем'єр-міністра та депутатів. Але чи будуть нові особи принципово відмінні від тих, що маємо, наприклад наявністю програми розвитку суспільства та завершення війни? Очевидна відповідь: "Ні". Додамо до цього небажання політичної партії ПС брати участь у виборах і матимемо картину маслом повної політичної неспроможності ПС. На жаль, так буває, що з великої хмари малий дощ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here